Piezvani mums : +371 20203104
Atvērt Produktu Izvēlni

ROKTURI

ABLOY durvju rokturi – elegance, kas izpaužas detaļās

Iegādājoties jaunas durvis dzīvoklim, privātmājai, vasarnīcai, birojam vai jebkurai citai ēkai un telpām, neizbēgami jāizvēlas arī kvalitatīvi un durvju dizainam atbilstoši rokturi. Tomēr vairums pircēju šim uzdevumam velta pārāk maz laika un nepiešķir īpašu nozīmi. Ilgi nedomājot, daudzi gluži vienkārši „paķer” no veikala plaukta pirmo standarta variantu, kas iepaticies cenas un estētisko īpašību ziņā – šāda pieeja nav gluži korekta. Rokturi nebūt nav otršķirīgs elements – no to kvalitātes un ergonomiskuma vistiešākajā veidā atkarīgs durvju lietošanas komforts un ilgmūžība.

Rokturi nav tikai durvju atvēršanas/ aizvēršanas mehānisms, bet arīdzan labi pamanāms aksesuārs, kas var piešķirt papildu šarmu interjeram – ne velti saka, ka skaistums izpaužas detaļās. Rūpīgi un pareizi piemeklēti, rokturi pavisam noteikti kļūs par veiksmīgu dekoratīvo risinājumu, kas priecēs jūsu acis ik dienas.


Rokturi no ABLOY – pārbaudīta kvalitāte un ilgtspēja

ABLOY durvju rokturi atkarībā no pielietojuma var būt izgatavoti no misiņa, nerūsējošā tērauda, alumīnija vai cinka. Visi rokturi mūsu sortimentā izceļas ar lielisku spēju pretoties korozijai, labām ugunsdrošības īpašībām un ķīmisko izturību. Pateicoties ražošanā izmantotajām rūpīgi atlasītām augstas klases detaļām, ABLOY rokturi uzticami kalpos daudzus gadus, ilgi nezaudējot savas sākotnējās īpašības un vienlaikus pagarinot durvju ekspluatācijas laiku. Lai ikviens atrastu sev piemērotu variantu, rokturi pieejami ar dažādiem pārklājumiem, kas piešķir šim svarīgajam elementam papildu eleganci un ļauj ar to paspilgtināt jebkuras durvis, kā arī vēl vairāk paaugstina to izturību pret dažādiem vides apstākļiem (mitrumu, temperatūras svārstībām u. c.). Mūsu piedāvājumā plašā izvēlē pieejami gan klasiski, gan moderna dizaina rokturi:
  • šaurprofila durvīm,
  • ārdurvīm un
  • iekšdurvīm.
Tāpat ir pieejami lielie masīv rokturi, nekustīgie rokturi un speciālie durvju rokturi, kas paredzēti īpaši intensīvai slodzei.

Ja neesat droši, kādu rokturi izvēlēties, lai tas būtu ideāls gan funkcionalitātes, gan kvalitātes, gan estētiskuma ziņā, „Raed Lock” speciālisti laipni palīdzēs ar noderīgu padomu, lai jūs paliktu apmierināts ar veikto pirkumu!

Evakuācijas durvju aprīkojumam ir jābūt ne tikai maksimāli drošam, bet arī vizuāli pievilcīgam un ērtam. Mūsu piedāvājumā esošie durvju rokturi apvieno gan funkcionalitāti, gan estētisko dizainu. Piemēram, ABLOY durvju rokturi atšķiras ar elegantu dizainu, labām ugunsdrošības īpašībām, ķīmisko izturību un spēju pretoties korozijai. Lai izvēlētos atbilstošu aprīkojumu Jūsu vajadzībām, aicinām sazināties ar mūsu speciālistiem, kuri palīdzēs ar noderīgu padomu un ieteiks piemērotāko risinājumu.